Współpraca

Współpraca

W dziedzinie diet białkowych przeszkoliliśmy już wiele wyspecjalizowanych jednostek, które fachowo zajmują się problemami nadwagi i otyłości w Czechach.

 

Obecnie poszukujemy profesjonalnych partnerów, gotowych do nawiązania współpracy w Polsce.

  • Warunkiem koniecznym jest wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, dostęp do wykwalifikowanego personelu medycznego lub terapeutycznego, oraz dogodne miejsce pracy, przeznaczone do zajmowania się problematyką redukcji tkanki tłuszczowej.
  • Dla naszych partnerów (Centrów Medidiet) regularnie organizowane są seminaria branżowe, odbywające się pod patronatem mentora i założyciela projektu dr. med. Miloša Rýca, pioniera diet proteinowych w Czechach, który zapoczątkował trend u naszych południowych sąsiadów, a obecnie uważany jest za głównego promotora diet białkowych na czeskim rynku. Programowi MEDIDIET patronuje międzynarodowy ekspert Danny L. Chandler, twórca konceptu "DANNY CHANDLER’S AMAZING SWISS SLIMMING CONCEPT".
  • Ośrodkom współpracującym z nami zapewniamy nie tylko regularne szkolenia zawodowe, profesjonalny nadzór merytoryczny, ale również wsparcie marketingowe, logistyczne.

 

Czy jesteście zainteresowani współpracą opartą na diecie białkowej MEDIDIET?

Nasi nowi kandydaci, pochodzący z grona lekarzy i dietetyków, są usatysfakcjonowani szkoleniami i stworzeniem warunków profesjonalnej współpracy. Jeśli jesteście pełni entuzjazmu i również chcecie do nas dołączyć, zarejestrujcie się na stronie lub napiszcie na adres info@medidiet.eu, a my skontaktujemy się z Wami.