Sukcesy Pacjentów

Sukcesy Pacjentów

Tomasz K.

 • Miesiące 3
 • Redukcja  19 kg
 • Obecna waga 96 kg

Nazywam się Tomasz i mam 30 lat. Aż do wieku 21 lat nie wiedziałem co to dieta. Już w dzieciństwie brałem udział w zawodach pływackich. Ciągle trenowałem i nie miałem szansy na przytycie. Problemy z wagą zacząłem mieć po ukończeniu sportowej kariery. Metabolizm zwolnił, a waga powoli ale pewnie pięła się do góry. Rok 2006 - 93 kg, rok 2011 - 106 kg, i w końcu powiedziałem dość. Próbowałem dwóch rodzajów diet. Pierwsza była ryżowa dieta na pięć tygodni, która pozwoliła mi zrzucić aż 9 kg. Super! Ale w ciągu 2 miesięcy wróciło 12 kg – spory efekt jo-jo. Następnie spróbowałem diety niełączenia z podobnym skutkiem. W końcu mój szef polecił mi dietę, która nie tylko odmieniła jego wygląd, ale głownie wpłynęła pozytywnie na stan zdrowia. Postanowiłem spróbować i nie żałuję. Pod koniec sierpnia 2014 roku, przy wadze 115 kg, rozpocząłem czterofazowy program dietetyczny MEDIDIET®. Pod koniec w diety, która wcale nie była drastyczna (bez głodu, z dobrym samopoczuciem, itd.), znajomi nie mogli mnie rozpoznać. Waga, którą osiągnąłem to 96 kg, czyli 19 kg w dół. Już miesiąc po diecie i żaden efekt jo-jo nie nastąpił, a podczas programu MEDIDIET® nauczyłem się zdrowego stylu życia. Polecam wszystkim i życzę powodzenia!

Lidia Z.

 • Miesiące 6
 • Redukcja 38 kg
 • Obecna waga 70 kg

Centrum MEDIDIET®odwiedziłam głównie ze względów zdrowotnych, ale także dlatego, że moja waga wymknęła się spod kontroli. Jeszcze przed podjęciem decyzji o odchudzaniu, widziałam, że moja dawna koleżanka z pracy wzięła udział w programie MEDIDIET® i bardzo sobie chwaliła tę dietę. Straciła 30 kg i można jej było tylko pozazdrościć. Moim problemem była zła dieta, zbyt mało posiłków w ciągu dnia i jedzenie wieczorem. Odwiedziłam więc najbliższe centrum MEDIDIET, bo wiedziałam, że nic nie zrobi się samo. Nie miałam pojęcia, że z produktami dietetycznymi MEDIDIET® może pójść tak łatwo. Schudłam 38 kg. Moje wysokie ciśnienie spadło z 185/105 do 110/70, czyli do prawie idealnej wartości. Nauczyłam się, jak się prawidłowo odżywiać i ile pić w ciągu dnia.

Podsumowując, chciałabym podziękować pani doktor, która pomogła mi podczas redukcji, była zawsze przyjazna i uprzejma. Nawet teraz mogę do niej zadzwonić w każdej chwili, jeśli mam problem. Dziękuję i zwracam się do tych, którzy chcą schudnąć: nie wahajcie się, to naprawdę działa.

Martyna S.

 • Miesiące 6
 • Redukcja 46 kg
 • Obecna waga 75 kg

Nazywam się Martyna, mam 30 lat i to że muszę schudnąć było oczywiste. Decyzja, aby iść do przodu, i zrezygnować z ochronnej warstwy tłuszczu, zajęła mi dużo czasu i była dość bolesna, szukałam też odpowiedniej dla siebie metody. Przy moich poprzednich próbach zawsze po jakimś czasie stawałam w obliczu utraty motywacji, bo potrzebowałam czegoś, co będzie szybkie i bezpieczne.

O MEDIDIET® dowiedziałem się od mojej matki i naszych przyjaciół, którzy z nią porządnie schudli, a rezultaty były dobrze widoczne. Za ich namową spotkałam się z panią doktor i po około trzech godzinach rozmowy, zdecydowałem się na dietę. Muszę przyznać, że jestem sceptykiem, więc początkowo podchodziłam do MEDIDIET®z pewną ostrożnością, ale kiedy po pierwszym etapie po 14 dniach weszłam na wagę i zobaczyłam 6 kg mniej, wszystkie wątpliwości mnie opuściły. To nie jest bułka z masłem, początkowo jest to wręcz przykre, ale nie da się leżeć na kanapie, i czekać aż będzie się chudło. Jeżeli ma się silną wolę i determinację, to ciężka praca przyniesie efekt, a wyniki są tego warte, i myślę, że dobrze świadczy o tym mój spadek wagi o 50kg tłuszczu. To nie jest cud, i nie jest to dieta dla wszystkich, ale kto się zdecyduje, stwierdzi, że jest to naprawdę świetna metoda.

Erwin P.

 • Miesiące 5
 • Redukcja 22 kg
 • Obecna waga 78 kg

W ciągu kilku lat dorobiłem się ponad 100 kg wagi. Kiedy do mojego niskiego wzrostu w miarę upływu lat doszły problemy z układem mięśniowo-szkieletowym oraz wewnętrzne, groziło mi rodzinne przekleństwo - cukrzyca i dna moczanowa. Otyłość przeszkadzała mi także pod względem estetycznym, a moi bliscy nalegali, bym coś ze sobą zrobił. Próbowałem schudnąć na wiele sposobów, ale zawsze z tym samym skutkiem. Po widocznej utracie masy moja waga zawsze się zatrzymywała i nie mogłem bardziej zejść w dół, aby osiągnąć pożądany efekt. To było dla mnie zawsze tak demotywujące, że poddawałem się i w krótkim czasie wracałem do początkowej wagi, a nawet wyższej.

Czterofazowy program Medidiet, o którym dowiedziałem się od mojego przyjaciela, był dla mnie punktem zwrotnym. Po zakończeniu III. fazy diety dotarłem do wagi, o której na próżno marzyłem przez długi czas. Wystarczyło słuchać i stosować się do profesjonalnych porad doradcy Medidiet. Nie mogłem się nadziwić, jak łatwo i szybko zmniejszała się moja waga. Asortyment produktów białkowych dał mi możliwość wyboru i przygotowania potraw, które mi odpowiadały i smakowały. Co więcej, są one zaskakująco łatwe i szybkie w przygotowaniu, co się bardzo chwali. Program diety nauczył mnie jeść regularne posiłki, bardzo zmodyfikowałem mój styl odżywiania. Wynik zależy oczywiście od silnej woli, ale psychologiczne wsparcie doradcy i zauważalna szybka utrata masy ciała, bardzo motywowały podczas dążenia do celu. Dieta pomogła mi pod względem medycznym i estetycznym. Dziękuję wszystkim, którzy mi to umożliwili.

Justyna

 • Miesiące 3
 • Redukcja 15 kg
 • Obecna waga 60 kg

Jak każda kobieta, martwiłam się swoją sylwetką już od okresu dojrzewania. Pamiętam, że pierwszy raz dietę zaczęłam stosować w liceum i polegała na tym, że przez 16 godzin nie jadłam zupełnie nic. Inne diety przyszły z czasem, a próbowałem prawie wszystkiego: zupy tłuszczowej, diety rozdzielnej, diety z pudełka, picia soków owocowych... wynik był zawsze taki sam... Kilka kilo w dół, a po miesiącu z powrotem dwa razy tyle. Waga rosła, a mój stan psychiczny był coraz gorszy. O diecie białkowej słyszałam wcześniej, ale sądziłam, że opiera się ona na koktajlach proteinowych, których picia sobie nie wyobrażałam...

O diecie MEDIDIET® dowiedziałam się od kolegi, który zauważalnie schudł, choć na obiad jadł nawet nuggety z kurczaka. On zmotywował mnie swoją niesamowitą transformacją i postanowiłam po raz pierwszy w życiu zacząć walczyć z nadwagą pod okiem eksperta. Już po pierwszych dniach ujrzałam wyniki, a co najważniejsze, nie czułam głodu. I zawsze cieszyłam się na to, że każdego kolejnego dnia waga spadała niżej i niżej. Moja waga początkowa to 75 kg. Przez pierwszy miesiąc poszło w dół prawie 8 kilogramów i czułam wielką satysfakcję. Nie tylko cieszyły mnie pochwały od wszystkich wokół, ale ja sama zaczęłam siebie kochać. Byłam trochę zaniepokojona, gdy dotarłam do drugiego etapu, by nie stracić impetu i nie przybrać znowu na wadze, ale działo się odwrotnie... Ponadto, udało mi się dodać do programu diety sport i straciłam jeszcze więcej kilogramów. W końcu po 3 miesiącach dobiłam do wagi 60 kg. W MEDIDIET®świetne jest to, że człowiek uczy się jeść regularnie. W tym samym czasie, dzięki jedzeniu różnych potraw nie brzydną one człowiekowi. Bonusem jest to, że chudnie się szybko i bez efektu.. Myślę, że nigdy nie będę zadowolona ze swojej wagi na 100%, ale teraz przynajmniej nie mogę się doczekać lata, kiedy bez wstydu włożę strój kąpielowy ...

Piotr T.

 • Miesiące 4
 • Redukcja 32 kg
 • Obecna waga 95 kg

Nazywam się Piotr, przez wiele lat zmagałem się z nadwagą i próbowałem wielu diet, dopóki nie trafiłem na dietę białkową. Kiedy zaczynałem odchudzanie z Medidiet, ważyłem127 kg, miałem wysokie ciśnienie krwi (brałem leki) i cholesterol. Dieta mnie bardzo zaskoczyła, po dwóch tygodniach waga spadła o prawie 6 kg, a co najbardziej mnie zaskoczyło, to to, że nie czułem głodu lub pragnienia. Co dwa tygodnie chodziłem do kontroli, waga szybko malała, moje ubrania stawały się coraz większe. Po wizycie u mojego lekarza rodzinnego, który zlecił mi wszystkie badania, byłem bardzo zadowolony, zwłaszcza że nie potrzebowałem już leków na nadciśnienie. Po czterech miesiącach ważyłem już 95 kg i byłem zupełnie inną osobą. Bez problemów mogłem schylić się, by zawiązać sznurowadła i bez zadyszki wbiec po schodach na górę. Ponadto, w końcu byłem w stanie poruszać się z synami na boisku.

MEDIDIET® polecam wszystkim, którzy chcą naprawdę schudnąć. Najlepsze było to, że podczas odchudzania nie byłem głodny, a posiłki proteinowe mi smakowały. Dziękuję mojej terapeutce, która skierowała mnie do Medidiet i z powodzeniem przeprowadziła mnie przez cały proces odchudzania.

Kasia S. & Michaela H.

 • Miesiące 3
 • Redukcja 15 kg
 • Obecna waga 53 kg
 • Miesiące 4
 • Redukcja 20 kg
 • Obecna waga 69 kg

Nieregularna dieta, życie bez ruchu i siedzący tryb pracy doprowadziły mnie z koleżanką do wagi, która już naprawdę była nie do zniesienia. W tym czasie, jedna z moich klientek uczestniczyła w programie MEDIDIET® i miała za sobą sukces – minus 20 kg. Czekałyśmy, żeby zobaczyć, ile schudła od ostatniego razu, jak jej to pasuje, czy nie przybiera, i czy dobrze się czuje – nie mogłyśmy postąpić inaczej. Oprócz tego zaczęłyśmy razem. Wspierałyśmy się wzajemnie i wszystkim niezdecydowanym polecamy: nie wahajcie się, namówcie koleżankę, męża lub żonę lub podejmijcie się tego samodzielnie. Nie pożałujecie.

Nie znajdziecie nic lepszego niż MEDIDIET®, zwłaszcza, gdy macie nad sobą opiekę i nadzór, pójdzie Wam o wiele lepiej. To nie tylko Ty, ale również podejście i cierpliwość terapeuty, do którego chodzisz. Miałyśmy za sobą wiele prób, teraz wiemy, że była to strata czasu i pieniędzy. Teraz jesteśmy naprawdę zadowolone, czujemy się świetnie i jesteśmy o wiele bardziej zmotywowane.

Sylwia O.

 • Miesiące 3
 • Redukcja 10 kg
 • Obecna waga 61 kg

Na odchudzanie zdecydowałam się ze względów estetycznych i za namową koleżanki. Wiecznie nie miałam czasu jeść, a wieczorem zjadałam wszystko naraz – nie było tego dużo, ale mieszałam zarówno pikantne, jak i słodkie smaki. Ostatecznie skończyło się tak, jak widać na zdjęciu przed kuracją odchudzającą. Przed dietą MEDIDIET® próbowałam wielu innych diet, udawało mi się schudnąć, ale ze względu na stres i przepracowanie wracałam z powrotem do dawnych nawyków i wagi. Jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam wszystkim terapeutów Medidiet, bo opieka jest bardzo ważna.

Teraz moja waga wciąż utrzymuje się na poziomie około 60 kg i wszyscy wokół mnie mówią, że jestem zupełnie inną osobą, co oczywiście bardzo mnie cieszy. Teraz uważnie podchodzę do mojej diety, po batony i wafle sięgam od czasu do czasu na przekąskę lub wieczorem, kiedy nie mam przygotowanego posiłku.

Miriam B.

 • Miesiące 3
 • Redukcja 11 kg
 • Obecna waga 72 kg

Na odchudzanie zdecydowałam się, kiedy widziałam swoje klientki, a było sporo. Co rusz przychodziła kolejna lżejsza o parę kilo i z entuzjazmem mówiła tylko o diecie proteinowej Medidiet. W końcu i ja postanowiłam, że też muszę spróbować i sama wybrałam się na konsultacje do centrum Medidiet. Mam siedzący tryb pracy i naprawdę nie mam czasu na sport. Tam mi wszystko wyjaśnili, zważyli, przygotowali jedzenie i pokazali drogę do mojej nowej sylwetki. Byłam bardzo zaskoczona, jakie to łatwe i jak działa dieta, nawet gdy nie ćwiczę. Mogłam zawsze zadzwonić po poradę lub pójść do kontroli i to nie tylko w uzgodnionym terminie.

Ważę teraz około 11 kg mniej, czuję się bardzo dobrze i poprawiło się moje zdrowie, wszyscy wokół mnie chwalą i wiecznie słyszę, że bardzo ładnie wyglądam. Co więcej, to wielka satysfakcja, mogę wszystkim polecić Medidiet, ich opiekę i świetne podejście i wyjątkową uprzejmość. Tym, którzy się wahają, mogę doradzić jedno: nie czekaj i idź do Medidiet.

Marcela F.

 • Miesiące 3
 • Redukcja 15 kg
 • Obecna waga 63 kg

Dlaczego postawiłam na Medidiet? Po pierwsze, nie byłam zadowolona ze swojej sylwetki, ale też chciałam poprawić swój stan zdrowia. Próbowałam wielu różnych diet, ale niestety nie działały, dlatego zdecydowałam się na MEDIDIET. Bez fachowego wsparcia nigdy bym tego nie dokonała, więc bardzo ważne jest, by mieć swojego cierpliwego terapeutę, z którym zawsze można porozmawiać.