banner1-MD-metoda-dava-chut-zhubnout-PL.PNG
banner23--MD-50-center-PL.PNG
banner3-MD-medicinska-linie-4-PL.JPG
banner-MD-Craving-PL.JPG

Dom

Dlaczego MEDIDIET® jest najlepszym wyborem

Naszym klientom oferujemy bezpieczną i zdrową metodę odchudzania pod fachową opieką w jednym z naszych przeszkolonych centrów. Jeśli szukasz sposobu, aby schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie pod nadzorem specjalisty, z pomocą produktów proteinowych o największym asortymencie na rynku i najlepszych właściwościach smakowych, to dobrze wybierasz, bo MEDIDIET® JEST METODĄ, KTÓRA NADAJE SMAK CHUDNIĘCIU ...!

PROFESJONALNE I FACHOWE PODEJŚCIE

z szeroką wiedzą w kwestii redukcji masy ciała i z wieloletnim doświadczeniem. Wykwalifikowani terapeuci (lekarze i dietetycy) z każdego z centr MEDIDIET® odbyli szkolenie pod kierunkiem naszego eksperta w dziedzinie diet proteinowych i ciągle się kształcą w tej tematyce

DZIESIĄTKI DOSKONAŁYCH PROTEINOWYCH DAŃ

w kilku specjalistycznych seriach produktów (żywność o minimalnej zawartości glutenu, produkty hipoalergiczne bez białka z mleka krowiego, jedzenie bez sztucznych słodzików słodzone stewią, itp.), produkowanych w najnowocześniejszych zakładach przetwórstwa żywności we Francji i krajach Beneluksu (pracujemy wyłącznie na surowcach pierwszej jakości, nigdy nie używamy składników niewiadomego lub podejrzanego pochodzenia)

KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD KLIENTEM NAWET PO REDUKCJI

Redukcja (zmiana nawyków żywieniowych) oraz leczenie i prewencja chorób poprzez odpowiednie odżywianie (nutriterapia i prewencja żywieniowa)

PRZEWYŻSZAMY KONKURENCJĘ WE WSZYSTKICH PARAMETRACH

doświadczenie, zakres i jakość oferowanych usług i posiłków, doradztwo medyczne online, stale unowocześniany i poszerzany portfel produktów, najlepsi producenci w Europie

 

Doświadczenia Pacjentów

Jak każda kobieta, martwiłam się swoją sylwetką już od okresu dojrzewania. Pamiętam, że pierwszy raz dietę zaczęłam stosować w liceum i polegała na tym, że przez 16 godzin nie jadłam zupełnie nic. Inne diety przyszły z czasem, a próbowałem prawie wszystkiego: zupy tłuszczowej, diety rozdzielnej, diety z pudełka, picia soków owocowych... wynik był zawsze taki sam... Kilka kilo w dół, a po miesiącu z powrotem dwa razy tyle. Waga rosła, a mój stan psychiczny był coraz gorszy. O diecie białkowej słyszałam wcześniej, ale sądziłam, że opiera się ona na koktajlach proteinowych, których picia sobie nie wyobrażałam...

O diecie MEDIDIET® dowiedziałam się od kolegi, który zauważalnie schudł, choć na obiad jadł nawet nuggety z kurczaka. On zmotywował mnie swoją niesamowitą transformacją i postanowiłam po raz pierwszy w życiu zacząć walczyć z nadwagą pod okiem eksperta. Już po pierwszych dniach ujrzałam wyniki, a co najważniejsze, nie czułam głodu. I zawsze cieszyłam się na to, że każdego kolejnego dnia waga spadała niżej i niżej. Moja waga początkowa to 75 kg. Przez pierwszy miesiąc poszło w dół prawie 8 kilogramów i czułam wielką satysfakcję. Nie tylko cieszyły mnie pochwały od wszystkich wokół, ale ja sama zaczęłam siebie kochać. Byłam trochę zaniepokojona, gdy dotarłam do drugiego etapu, by nie stracić impetu i nie przybrać znowu na wadze, ale działo się odwrotnie... Ponadto, udało mi się dodać do programu diety sport i straciłam jeszcze więcej kilogramów. W końcu po 3 miesiącach dobiłam do wagi 60 kg. W MEDIDIET®świetne jest to, że człowiek uczy się jeść regularnie. W tym samym czasie, dzięki jedzeniu różnych potraw nie brzydną one człowiekowi. Bonusem jest to, że chudnie się szybko i bez efektu.. Myślę, że nigdy nie będę zadowolona ze swojej wagi na 100%, ale teraz przynajmniej nie mogę się doczekać lata, kiedy bez wstydu włożę strój kąpielowy ...

Justyna

Najczęściej zadawane pytania

CO SIĘ DZIEJE PO ZAKOŃCZENIU DIETY BIAŁKOWEJ?

Dieta białkowa jest po prostu niezbędnym środkiem służącym utracie wagi, a nie celem samym w sobie. Po zakończeniu etapu 1 konieczne jest, aby przejść do etapu 2, który kończy i wzmacnia redukcję masy ciała. Trzeci etap (stabilizacji), którego celem jest naprawa wadliwych nawyków żywieniowych tak, by znów czerpać przyjemność z jedzenia, nie niwecząc jednocześnie efektów diety ponownym wzrostem kilogramów. A to właśnie jest głównym założeniem całego systemu MEDIDIET®.

CZY NA DIECIE BIAŁKOWEJ JEST SIĘ GŁODNYM?

Ciała ketonowe bardzo skutecznie eliminują uczucie głodu. Zresztą białko o wysokiej jakości biologicznej samo w sobie wywołuje uczucie sytości. Trudne jednak są szczególnie pierwsze dwa dni pierwszego etapu, czyli 48 godzin potrzebne, by ciała ketonowe dostały się do organizmu. Dlatego zalecamy naszym klientom, by dietę białkową rozpoczynać pod koniec tygodnia lub w weekend.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY DIETĄ NISKOKALORYCZNĄ (NISKOENERGETYCZNĄ) A DIETĄ BIAŁKOWĄ MEDIDIET®?

Prawidłowo dostosowana i ściśle przestrzegana dieta ketogeniczna MEDIDIET® – dzięki wysokiemu spożyciu białka i niskiemu spożyciu węglowodanów – wprowadza organizm w stan zwany „ketozą”. Tzw. „ciała ketonowe” produkowane są początkowo w wyniku biodegradacji dostarczanego organizmowi białka (faza 1), wówczas również następuje degradacja tkanki tłuszczowej i jej przekształcenie w energię, która wystarcza, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego (faza 2). Ketozę znosi jednak spożycie węglowodanów i tłuszczów, więc nawet małe odstępstwo od opisanych zasad oznacza koniec transformacji i selektywna dieta białkowa może nagle stać się dietą niskokaloryczną, a wtedy skończy się ochrona tkanki mięśniowej jako źródła energii.

Jesteś lekarzem lub dietetykiem?

Czy jesteś zainteresowany współpracą z rewelacyjną dietą MEDIDIET®, która zapewnieni Waszym pacjentom utratę wagi bez głodu i zmęczenia, jednocześnie jest bezpieczna, szybka i bez późniejszego efektu jo-jo? Czy jesteś zainteresowany pracą z wieloma zadowolonymi klientami, którzy skutecznie schudną pod Twoją fachową opieką? Jeśli jesteś lekarzem lub doświadczonym ekspertem w dziedzinie otyłości i medycyny prewencyjnej lub dietetykiem zainteresowanym programem diety białkowej MEDIDIET® - PROSIMY O KONTAKT!!

Jestem zainteresowany współpracą