VŽDY O PROTEIN NAPŘED
banner1-MD-metoda-dava-chut-zhubnout-PL.PNG
banner23--MD-50-center-PL.PNG
banner3-MD-medicinska-linie-4-PL.JPG
banner-MD-Craving-PL.JPG

Dom

Dlaczego MEDIDIET® jest najlepszym wyborem

Naszym klientom oferujemy bezpieczną i zdrową metodę odchudzania pod fachową opieką w jednym z naszych przeszkolonych centrów. Jeśli szukasz sposobu, aby schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie pod nadzorem specjalisty, z pomocą produktów proteinowych o największym asortymencie na rynku i najlepszych właściwościach smakowych, to dobrze wybierasz, bo MEDIDIET® JEST METODĄ, KTÓRA NADAJE SMAK CHUDNIĘCIU ...!

PROFESJONALNE I FACHOWE PODEJŚCIE

z szeroką wiedzą w kwestii redukcji masy ciała i z wieloletnim doświadczeniem. Wykwalifikowani terapeuci (lekarze i dietetycy) z każdego z centr MEDIDIET® odbyli szkolenie pod kierunkiem naszego eksperta w dziedzinie diet proteinowych i ciągle się kształcą w tej tematyce

DZIESIĄTKI DOSKONAŁYCH PROTEINOWYCH DAŃ

w kilku specjalistycznych seriach produktów (żywność o minimalnej zawartości glutenu, produkty hipoalergiczne bez białka z mleka krowiego, jedzenie bez sztucznych słodzików słodzone stewią, itp.), produkowanych w najnowocześniejszych zakładach przetwórstwa żywności we Francji i krajach Beneluksu (pracujemy wyłącznie na surowcach pierwszej jakości, nigdy nie używamy składników niewiadomego lub podejrzanego pochodzenia)

KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD KLIENTEM NAWET PO REDUKCJI

Redukcja (zmiana nawyków żywieniowych) oraz leczenie i prewencja chorób poprzez odpowiednie odżywianie (nutriterapia i prewencja żywieniowa)

PRZEWYŻSZAMY KONKURENCJĘ WE WSZYSTKICH PARAMETRACH

doświadczenie, zakres i jakość oferowanych usług i posiłków, doradztwo medyczne online, stale unowocześniany i poszerzany portfel produktów, najlepsi producenci w Europie

 

Doświadczenia Pacjentów

Jak każda kobieta, martwiłam się swoją sylwetką już od okresu dojrzewania. Pamiętam, że pierwszy raz dietę zaczęłam stosować w liceum i polegała na tym, że przez 16 godzin nie jadłam zupełnie nic. Inne diety przyszły z czasem, a próbowałem prawie wszystkiego: zupy tłuszczowej, diety rozdzielnej, diety z pudełka, picia soków owocowych... wynik był zawsze taki sam... Kilka kilo w dół, a po miesiącu z powrotem dwa razy tyle. Waga rosła, a mój stan psychiczny był coraz gorszy. O diecie białkowej słyszałam wcześniej, ale sądziłam, że opiera się ona na koktajlach proteinowych, których picia sobie nie wyobrażałam...

O diecie MEDIDIET® dowiedziałam się od kolegi, który zauważalnie schudł, choć na obiad jadł nawet nuggety z kurczaka. On zmotywował mnie swoją niesamowitą transformacją i postanowiłam po raz pierwszy w życiu zacząć walczyć z nadwagą pod okiem eksperta. Już po pierwszych dniach ujrzałam wyniki, a co najważniejsze, nie czułam głodu. I zawsze cieszyłam się na to, że każdego kolejnego dnia waga spadała niżej i niżej. Moja waga początkowa to 75 kg. Przez pierwszy miesiąc poszło w dół prawie 8 kilogramów i czułam wielką satysfakcję. Nie tylko cieszyły mnie pochwały od wszystkich wokół, ale ja sama zaczęłam siebie kochać. Byłam trochę zaniepokojona, gdy dotarłam do drugiego etapu, by nie stracić impetu i nie przybrać znowu na wadze, ale działo się odwrotnie... Ponadto, udało mi się dodać do programu diety sport i straciłam jeszcze więcej kilogramów. W końcu po 3 miesiącach dobiłam do wagi 60 kg. W MEDIDIET®świetne jest to, że człowiek uczy się jeść regularnie. W tym samym czasie, dzięki jedzeniu różnych potraw nie brzydną one człowiekowi. Bonusem jest to, że chudnie się szybko i bez efektu.. Myślę, że nigdy nie będę zadowolona ze swojej wagi na 100%, ale teraz przynajmniej nie mogę się doczekać lata, kiedy bez wstydu włożę strój kąpielowy ...

Justyna

Najczęściej zadawane pytania

DLACZEGO W DIECIE NIE MOŻNA STOSOWAĆ BIAŁKA NATURALNEGO (MIĘSO, RYBY) LUB SUBSTYTUTÓW ZWYKŁYCH POSIŁKÓW, DOSTĘPNYCH W SKLEPACH?

Niektóre białka w swym naturalnym stanie w niezbędnej czystości po prostu nie istnieją. Wszystkie zawierają również tłuszcze, które niweczą działanie diety hiperproteinowej. Konwencjonalne produkty dietetyczne, które można kupić w sklepach i aptekach, to po prostu substytuty „normalnych” posiłków. Ponadto zawierają zbyt dużo cukrów, które również powinny być wyeliminowane z użycia podczas stosowania diety białkowej.

CZY W DIECIE BIAŁKOWEJ WYKORZYSTUJE SIĘ TZW. LEKARSTWA „NA ODCHUDZANIE”?
Zasadniczo nie. Białkowa dieta ketogeniczna to skuteczny i naturalny sposób dodatkowej redukcji masy ciała, który nie potrzebuje żadnych wspomagaczy chemicznych. Tak więc, nie ma w tej diecie żadnych hormonów, leków tłumiących poczucie głodu, nie ma leków drenujących, czyli odprowadzających wodę z organizmu. Zakłada się, że wszystkie inne rodzaje leków, które pacjent przyjmował wcześniej przed rozpoczęciem diety białkowej będą wykorzystywane również w jej trakcie. Jedynym wyjątkiem są syropy zawierające cukier. Muszą one zostać zastąpione przez inne produkty farmaceutyczne.

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY DIETĄ NISKOKALORYCZNĄ (NISKOENERGETYCZNĄ) A DIETĄ BIAŁKOWĄ MEDIDIET®?

Prawidłowo dostosowana i ściśle przestrzegana dieta ketogeniczna MEDIDIET® – dzięki wysokiemu spożyciu białka i niskiemu spożyciu węglowodanów – wprowadza organizm w stan zwany „ketozą”. Tzw. „ciała ketonowe” produkowane są początkowo w wyniku biodegradacji dostarczanego organizmowi białka (faza 1), wówczas również następuje degradacja tkanki tłuszczowej i jej przekształcenie w energię, która wystarcza, by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego (faza 2). Ketozę znosi jednak spożycie węglowodanów i tłuszczów, więc nawet małe odstępstwo od opisanych zasad oznacza koniec transformacji i selektywna dieta białkowa może nagle stać się dietą niskokaloryczną, a wtedy skończy się ochrona tkanki mięśniowej jako źródła energii.

Jesteś lekarzem lub dietetykiem?

Czy jesteś zainteresowany współpracą z rewelacyjną dietą MEDIDIET®, która zapewnieni Waszym pacjentom utratę wagi bez głodu i zmęczenia, jednocześnie jest bezpieczna, szybka i bez późniejszego efektu jo-jo? Czy jesteś zainteresowany pracą z wieloma zadowolonymi klientami, którzy skutecznie schudną pod Twoją fachową opieką? Jeśli jesteś lekarzem lub doświadczonym ekspertem w dziedzinie otyłości i medycyny prewencyjnej lub dietetykiem zainteresowanym programem diety białkowej MEDIDIET® - PROSIMY O KONTAKT!!

Jestem zainteresowany współpracą